Home / Dom i Wnętrze / Technorattanowe meble – minimalistyczny ogród

Technorattanowe meble – minimalistyczny ogród

Jednym z najmodniejszych trendów na przydomową przestrzeń jest minimalistyczny ogród – meble zastosowane w takich ogrodach odznaczają się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością, doskonałymi parametrami technicznymi. Jak zmienić zwykłą przestrzeń przydomową w ciekawe miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będą wszyscy domownicy?

Stwórz minimalistyczny ogród – meble technorattanowe

Jednymi z najchętniej wybieranych są dzisiaj meble technorattanowe. Są one cenione przede wszystkim ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale również przez swój wygląd. Technorattan do złudzenia przypomina naturalny rotang, możliwe jest więc osiągnięcie ciekawego efektu w ogrodzie czy na tarasie. Technorattan to idealna propozycja na minimalistyczny ogród  meble takie pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni w sposób ciekawy oraz funkcjonalny.

Meble technorattanowe są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Wynika to przede wszystkim z ich budowy. Technorattan to włókno o nieporowatej strukturze, które nie chłonie brudu i wilgoci, jest zabezpieczone przed działaniem silnego promieniowania UV. Nawet po wielu latach użytkowania nie straci on swojego pierwotnego koloru. Stelaże mebli technorattanowych wykonane są z malowanych proszkowo elementów aluminiowych – oznacza to, że stelaż zabezpieczono przed wilgocią i rdzą, jak również znacząco obniżono jego końcową wagę.

Piękny minimalistyczny ogród – meble modułowe

Czy wiesz, że minimalistyczny ogród to także meble modułowe? Meble modułowe od wielu lat cieszą się sporym zainteresowaniem: komplety takie składają się z kilku elementów, które możemy łączyć ze sobą przy pomocy niewielkich złączek. Po złączeniu elementy tworzą wygodną sofę narożną. Stelaże takich mebli modułowych tworzone są z aluminium lub też naturalnego drewna litego.

About RozaPiotrowska

Check Also

Jaki zestaw mebli ogrodowych dla 8 osób wybrać?

Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej dla większej rodziny nie jest dzisiaj problemem. Przydomowy ogród czy taras staną …

Najnowsze komentarze

No comments to show.