Home / Dom i Wnętrze / Technorattanowe fotele na taras

Technorattanowe fotele na taras

Meble technorattanowe biją rekordy popularności – klienci sklepów meblowych cenią je przede wszystkim za doskonałe parametry techniczne, ale i elegancki wygląd. Dzisiaj producenci i projektanci proponują nam całe kolekcje, w których znajdziemy między innymi fotele na taras. Jak zaaranżować przestrzeń tarasową, aby miejsce to mogło służyć nam na wiele sposobów?

Fotele na taras – w poszukiwaniu harmonii na tarasie

Taras to miejsce o wielu obliczach – przede wszystkim możemy tam odpoczywać, ale również organizować spotkania w gronie rodziny, podawać posiłki, może być to przestrzeń odpowiednia do zabawy dzieci. Poprzez kupno odpowiednich mebli nasz taras zmieni się nie do poznania!

Fotele na taras z technorattanu to bez wątpienia jedna z najlepszych opcji. Fotele są odpowiednio profilowane, pozwolą na wygodny wypoczynek i zagwarantują stabilne podparcie dla naszych pleców. Fotele na taras wykonane z technorattanu posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo – takie tworzywo nie odkształca się, nie jest podatne na działanie wilgoci i rdzę. Niska waga aluminium bezpośrednio przekłada się na wagę foteli – są one lekkie, a ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemów. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa, która do złudzenia przypomina naturalne włókno rattanowe. Technorattan jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, nie chłonie wilgoci czy brudu, czyści się go bez problemu – mówią specjaliści ze sklepu Oltre.pl.

Dodatki na tarasie – co wybrać?

Aby nasz taras był miejscem komfortowym i zachęcającym do odpoczynku warto zastanowić się, jakie rozwiązania zastosować. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się lampy solarne lub eleganckie, klasyczne lampiony, które pozwolą na stworzenie intymnej atmosfery. Dobrym pomysłem jest również zakupienie pledów i poduszek.

 

About RozaPiotrowska

Check Also

Jaki zestaw mebli ogrodowych dla 8 osób wybrać?

Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej dla większej rodziny nie jest dzisiaj problemem. Przydomowy ogród czy taras staną …

Najnowsze komentarze

No comments to show.