Home / Dom i Wnętrze / Stół ogrodowy kwadratowy – geometryczna perfekcja!

Stół ogrodowy kwadratowy – geometryczna perfekcja!

Wśród wielu możliwości na zaaranżowanie ogrodu czy tarasu, stół ogrodowy kwadratowy jest jednym z chętniej kupowanych mebli. Nowoczesny stół – w zależności od modelu – sprawdzi się zarówno jako element kompletu kawowego, jak i produkt odpowiedni do letniej jadalni. Czym kierować się, wybierając stół ogrodowy?

Stół ogrodowy kwadratowy z technorattanu

Kolekcje technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – mówią projektanci mebli ogrodowych. Nie powinno to dziwić – współcześnie meble te dostępne są w unowocześnionej wersji, a projektanci dbają o to, by odpowiadały najnowszym trendom. Stół ogrodowy kwadratowy wykonany z technorattanu może być elementem kompletu wypoczynkowego, jak również niewielkim stolikiem pomocniczym. Atutem takich stołów jest bez wątpienia ich wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne – meble te nie płowieją, nie wchłaniają wilgoci czy brudu. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z lekkich konstrukcji aluminiowych malowanych proszkowo. Konstrukcje nie odkształcają się, nie są podatne na korozję. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa, która jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Stoły ogrodowe tego typu sprawdzą się świetnie zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Stół ogrodowy kwadratowy z naturalnego drewna

Niebanalnym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni ogrodu jest stół ogrodowy kwadratowy wykonany z naturalnego drewna. Stół tekowy to prawdziwy hit i mebel, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Naturalne drewno tekowe jest niezwykle twarde i odporne na ścieranie czy wnikanie brudu, zmienne warunki atmosferyczne. Drewno takie wspaniale prezentuje się w aranżacjach rustykalnych, w otoczeniu zieleni. Doskonałym uzupełnieniem będą do niego krzesła wykonane z naturalnego rattanu.

Check Also

Leżanka na balkon – idealny mebel wypoczynkowy    

  W poszukiwaniu inspiracji na ciekawą aranżację ogrodu czy balkonu warto zwrócić uwagę na propozycje …

https://www.gama-sklep.com.pl/a/44-jak-urzadzic-male-mieszkanie Białe meble kuchenne z połyskiem https://www.gama-sklep.com.pl/a/79-szafki-wiszace-do-kuchni