Home / Technologia / Prostota i funkcjonalność, czyli nowoczesna strona www

Prostota i funkcjonalność, czyli nowoczesna strona www

Powoływane obecnie do życia strony www znacznie różnią się od tych, które powstawały jeszcze kilka lat temu. Przyjrzymy się dzisiaj bliżej trendom w projektowaniu stron. Czym charakteryzują się nowoczesne witryny tworzone przez najlepszych profesjonalistów? Sprawdź!

Strona przyjazna użytkownikowi

Witryna powinna być przede wszystkim wygodna w użytkowaniu. Standardem są już wyszukiwarki umożliwiające wygodne poruszanie się po stronie, możliwość zakupów online, formularze kontaktowe i komunikatory, integracja z systemami płatniczymi oraz wygodne panele administracyjne czytelne nawet dla laika.

Hero image

Cieszący się dużą popularnością wśród webmasterów motyw określić można jako sekcję, która wyświetla się użytkownikowi zaraz po wejściu na stronę. Statyczny slajd przedstawia zazwyczaj logo i hasło. W jego tle umieszczony jest obraz lub materiał wideo oddający istotę danej marki. Hero image posiada przycisk CTA.

Responsywność

Ruch w internecie generują w większości użytkownicy urządzeń mobilnych. Strona jest w pełni funkcjonalna tylko wtedy, kiedy jest responsywna. Co to oznacza? Witryna responsywna to taka, której layout, czcionka i funkcje dostosowane są do rozdzielczości smartfonów oraz tabletów.

Projektowanie stron internetowych – z kim współpracować?

Twoja prywatna strona z portfolio jest już nieco przestarzała? A może rozkręcasz swój biznes i chcesz stworzyć efektowną wizytówkę swojej firmy w sieci? Projektowanie stron Śląsk jest złożonym i niełatwym procesem, którego przeprowadzenie najlepiej powierzyć zaufanej, doświadczonej firmie świadczącej kompleksowe usługi. Agencja zajmie się stworzeniem nie tylko atrakcyjnej witryny, ale również sklepu internetowego, zadba o odpowiednie pozycjonowanie strony, reklamę internetową i moderację profili w mediach społecznościowych.

About RozaPiotrowska

Check Also

Nowoczesne metody podnoszenia kwalifikacji

Zmiana pracy to dzisiaj opcja nie tylko dla osób, które pragną polepszyć swoją sytuację finansową. …

Najnowsze komentarze

No comments to show.