Home / Technologia / Nowoczesne metody podnoszenia kwalifikacji

Nowoczesne metody podnoszenia kwalifikacji

Zmiana pracy to dzisiaj opcja nie tylko dla osób, które pragną polepszyć swoją sytuację finansową. Wiele osób szuka nowych form zatrudnienia głównie po to, aby podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i aby móc uczyć się nowych rzeczy. Zmiana stanowiska jest dzisiaj łatwiejsza niż kiedykolwiek – nie bez przyczyny mówi się, że dzisiaj rynek pracy to rynek pracownika i to on ustala zasady i może negocjować. Jak podnieść swoje szanse na rynku pracy?

Stwórz odpowiednie CV

Podstawą w poszukiwaniu nowej pracy jest bez wątpienia odpowiednie CV. Warto przyłożyć się do tego zadania: w CV powinny znaleźć się informacje o naszym wykształceniu, dotychczasowym doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach. Wielu specjalistów z biur pośrednictwa pracy zwraca uwagę na to, że CV powinno być dopasowane do konkretnej oferty pracy. Oznacza to, że CV powinno być zmieniane względem konkretnego pracodawcy. Współcześnie CV powinno być bardzo konkretne – nie zamieszczajmy informacji o naszym hobby, a o naszych umiejętnościach i odbytych kursach.

Jak podnosić swoje kwalifikacje?

Wśród wielu możliwości związanych z podnoszeniem kwalifikacji coraz więcej mówi się o kursach online. Na nowatorskich platformach e-learningowych znajdziemy kursy w formie video, które pomogą nam poszerzyć wiedzę w danym zakresie. Na platformach znajdziemy przede wszystkim takie perełki jak kurs Blender, ale również kursy związane z projektowaniem graficznym, obróbką zdjęć, programowaniem, tworzeniem grafiki do gier komputerowych. Korzystanie z takich materiałów jest odpłatne – konieczne jest zalogowanie się jako użytkownik platformy, aby móc z nich korzystać.

Kursy video przygotowywane są przez specjalistów w swoich branżach – kursy prowadzone są w języku polskim, a dodatkowo są one pogrupowane od stopnia dla początkujących aż po średnio zaawansowanych.

About RozaPiotrowska

Check Also

Czas na ferie!

Już za chwilę w niektórych województwach w Polsce rozpoczną się ferie zimowe. Znaczna część osób …

Najnowsze komentarze

No comments to show.
zobacz wiecje orognost.com https://www.tychy.info/wiadomosci/21100-porownywarki-ubezpieczen-samochodowych-czy-warto-korzystac-przy-wyborze-polisy