Home / Dom i Wnętrze / Nietuzinkowa huśtawka kosz zamiast klasycznych mebli

Nietuzinkowa huśtawka kosz zamiast klasycznych mebli

Funkcjonalna przestrzeń ogrodowa kojarzy nam się przede wszystkim z klasycznymi kompletami ogrodowymi. Chcąc nieco urozmaicić miejsce wypoczynkowe warto postawić na meble, które wyróżnią się i przykują wzrok. Takim meblem jest bez wątpienia nowoczesna huśtawka kosz zawieszona w powietrzu, która pozwoli na oderwanie się od ziemi i codziennych problemów!

Huśtawka kosz – propozycja dla osób ceniących nowoczesny design

Huśtawka kosz pozwoli nam swobodnie bujać w obłokach! Piękny mebel nie tylko sprawdzi się w ogrodzie czy na tarasie, ale też we wnętrzu mieszkania w okresie zimy, kiedy będziemy chcieli przypomnieć sobie wspaniałe, letnie dni.

Wisząca huśtawka kosz pozwoli na zaaranżowanie ciekawej przestrzeni, w której będziemy mogli oddawać się odpoczynkowi po długim dniu w pracy, w szkole. Wysoki komfort gwarantowany przez meble takie jak huśtawka w kształcie kosza będzie najlepszym zaproszeniem do relaksu na świeżym powietrzu. Huśtawka prezentować się będzie świetnie w towarzystwie klasycznego stolika kawowego i drugiego fotela, ale też jako element większej kolekcji, w której skład może wchodzić sofa narożna, krzesła, niski stolik. Możliwości jest naprawdę wiele – warto je wykorzystać.

Budowa huśtawki ogrodowej w kształcie kosza

Jak skonstruowana jest huśtawka kosz? Stelaż wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo, przez co nie jest on podatny na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Wierzchnia struktura mebla wykonana jest z technorattanu –  materiał ten do złudzenia przypomina naturalny rotang. Tworzywo to jest syntetyczne: jest zabezpieczone przed wnikaniem brudu, działaniem zmiennych warunków atmosferycznych czy promieniowaniem UV. Huśtawka kosz umili każdą chwilę na świeżym powietrzu i sprawi, że lato nie będzie mieć końca!

About RozaPiotrowska

Check Also

Jaki zestaw mebli ogrodowych dla 8 osób wybrać?

Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej dla większej rodziny nie jest dzisiaj problemem. Przydomowy ogród czy taras staną …

Najnowsze komentarze

No comments to show.
https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/ folkgallery.org zhouse.pl