Home / Dom i Wnętrze / Meble łazienkowe w stylu retro – aranżacja

Meble łazienkowe w stylu retro – aranżacja

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. W poszukiwaniu ciekawych aranżacji na pewno będziemy patrzeć na różne inspiracje. Dobrym pomysłem są meble łazienkowe w stylu retro cieszące się w ostatnich czasach ogromna popularnością.

Meble łazienkowe w stylu retro dla miłośników “myszkowania”

Styl retro pokazuje blask minionych epok. Osoby stawiające na ten styl nie muszą jednak obawiać się, że przez to ich pomieszczenia będą niemodne. Nic bardziej mylnego, bowiem wielu architektów stawia na retro w swoich inspiracjach architektonicznych. Meble łazienkowe loft warto szukać na targach staroci, na złomowiskach, w komisach, gdzie ludzie bardzo często oddają cenne perełki z minionych epok. Wystarczy dobrze poszukać a na pewno bez problemu znajdziemy wyposażenie łazienkowe idealne do naszego domu.

Na bogato lub na luzie

Planując łazienkę w stylu retro możemy zdecydować się na bogatą elegancję lub na większy luz. W końcu nie wszyscy są miłośnikami luksusu związanego z wielkimi wannami umieszczonymi na środku łazienki na wielkich, złotych/srebrnych nóżkach; złotych kurków nad umywalką znajdującą się na równie ozdobnym postumencie. Meble łazienkowe w stylu retro to czasem misa ze zwykłymi kurkami ustawiona na szafce, którą samodzielnie odnowiliśmy przy pomocy odpowiednich farb. Do tego na każdej ścianie staromodna boazeria przywodząca nam na myśl stare ale jare czasy. Przy czym nie można zapominać, że boazeria będzie idealną propozycją tylko wtedy, kiedy zostanie zabezpieczona przed wilgocią. 

About RozaPiotrowska

Check Also

Jaki zestaw mebli ogrodowych dla 8 osób wybrać?

Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej dla większej rodziny nie jest dzisiaj problemem. Przydomowy ogród czy taras staną …

Najnowsze komentarze

No comments to show.