Home / Ciekawe / Intensywne szkolenie dla projektantów

Intensywne szkolenie dla projektantów

Bycie projektantem budynków, czy też innych rzeczy nie jest łatwe. Wcale nie jest tu mowa o branży tekstylnej, chociaż tam również trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami. Aby móc zostać dobrym projektantem CAD należy poznać dobre programy komputerowe.

Kurs Autocad od podstaw

Jednym z programów, które służą do tworzenia projektów, grafik jest program Autocad. Dzięki nim można stworzyć rysunki 2D, edytować grafiki oraz precyzyjnie zaprojektować architekturę, itd. Kurs Autocad oferowany jest od podstaw i uczestnictwo w takim spotkaniu można wykupić przez internet. Dzięki temu “przerobienie” poszczególnych lekcji będzie możliwe w dowolnym momencie – jak tylko będziemy mieli czas. Cena za tego rodzaju szkolenia zależna jest od poziomu jaki będzie nas interesował. Kurs podstawowy jest najtańszy, a jego cena może wahać się od 1200 zł w górę.

Tematyka spotkań

W skład takiego kursu wchodzi kilkanaście godzin lekcyjnych. Na każdej z nich kursant poznaje zupełnie inną tematykę, rozpoczynając od podstawowej wiedzy, czyli od interfejsu programu. Z lekcji na lekcję tematyka będzie coraz bardziej zawiła (aczkolwiek nie należy się tego obawiać). W następnej kolejności podczas zajęć będzie można poznać taką tematykę, jak nawigacja i ustawienia rysunkowe, rysowanie obiektów, modyfikowanie obiektów, precyzyjne rysowanie. Każdy z tych działów składa się z kolejnych mniejszych tematów, których znajomość pozwoli nam na jeszcze lepsze poznanie programu Autocad. Jeżeli ktoś marzy o tym, aby zostać projektantem CAD, to musi poznać ten program. 

 

About RozaPiotrowska

Check Also

Flash loans – co należy wiedzieć na ten temat?

Pożyczki i kredyty – dwa tematy, jakie są wzajemnie ze sobą powiązane. Sprawy bankowe wykorzystywane …

Najnowsze komentarze

No comments to show.