Home / Ciekawe / Idealny wózek dla dziecka – co wybrać?

Idealny wózek dla dziecka – co wybrać?

Wspólne spacery z dzieckiem to najlepszy sposób na to, aby pokazać mu otaczający świat i poznać ze wszystkimi cudownymi zjawiskami. Chcąc zapewnić sobie i dziecku komfort konieczne jest znalezienie wózka, który zagwarantuje bezpieczeństwo. Co proponują nam dzisiaj producenci wózków i czym mogą nas zaskoczyć?

Wózki spacerowe – klasyka w nowej odsłonie!

Do niedawna sądziliśmy, że wózki spacerowe nie zaskoczą nas już niczym. Dzisiaj wiemy jednak, że mogą być one lżejsze, bardziej zwrotne, ciekawsze wizualnie. Nowoczesne wózki spacerowe to produkty nadające się do wykorzystywania przez cały rok – jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i technik wykończeniowych. Jednym z najbardziej cenionych producentów wózków spacerowych jest marka espiro.pl, która zaproponuje nam kilkanaście modeli pięknych i funkcjonalnych wózków spacerowych. Oferowane modele to produkty składane, które bez trudu umieścimy w samochodowym bagażniku. Lekkie, aluminiowe ramy wózków sprawiają, że ich waga nie jest wysoka, a podnoszenie nie jest problemem.

Wózki spacerowe posiadają wszystko, co niezbędne podczas codziennych przygód: funkcjonalne zawieszenie i trwałe koła odpowiednie do prowadzenia po chodnikach i nieutwardzonych ścieżkach, torby na zakupy i znalezione skarby, dwa rodzaje hamulców, regulowane siedziska i podnóżki, pasy bezpieczeństwa.

Wózki 3w1 – najchętniej wybierane przez młodych rodziców

Wielkim zainteresowaniem cieszą się w ostatnich latach wózki typu 3w1. Ten rodzaj wózka składa się ze stelaża oraz wymiennych elementów: gondoli, nosidła i siedziska. Elementy te wymieniamy w zależności od potrzeb oraz wieku dziecka. Stelaż wózka 3w1 jest lekki i składany, co umożliwia transportowanie go np. w bagażniku samochodu.

About RozaPiotrowska

Check Also

Ubezpieczenie szkolne – szeroki zakres ochrony

Wybierając ubezpieczenie szkolne nie warto kierować się samą ceną. Może się bowiem okazać, że w …

Najnowsze komentarze

No comments to show.