Home / Dom i Wnętrze / Domy drewniane i ich niezawodna jakość

Domy drewniane i ich niezawodna jakość

Dobrze postawiony dom drewniany cechuje się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi i jest miejscem, które będzie stało przez wiele lat – dla następnych pokoleń. Jest to również wspaniała propozycja do tego aby stworzyć dom przyjazny naturze, ekologiczny, gdzie będziemy cieszyć się wspaniałym mikroklimatem.

mawit.com.pl – najlepsza oferta domów drewnianych

Zanim jednak dojdzie do przeprowadzki do domu zbudowanego techniką szkieletową musimy znaleźć odpowiedniego wykonawcę a tych w naszym kraju brakuje. Jest tylko kilka firm godnych naszego zaufania znanych ze swojej solidności i dokładności przy stawianiu drewnianych konstrukcji całorocznych. Jedną z takich firm jest małopolski mawit.com.pl, który rozpoczynał swoją działalność od przerobu drewna okrągłego dla celów budowlanych. Teraz sami zajmują się stawianiem domów z drewna wysokiej jakości o niskim poziomie wilgotności i mają już za sobą 212 zrealizowanych inwestycji budowlanych.

Warianty domów

Mawit jest firmą oferującą swoim klientom możliwość wyboru wariantu domu jaki ma powstać. Pierwszy wariant to stan surowy zamknięty, gdzie powstaną fundamenty oraz całościowa konstrukcja domu drewnianego. Dodatkowo można liczyć również na położenie dachu i tarasu, który zostanie wykończony solidną deską modrzewiową. Druga opcja to stan deweloperski, który będzie uzupełniony dodatkowo o wykonanie ścian wewnętrznych i wykończenie całości domu według projektu. Na życzenie klienta istnieje również możliwości rozszerzenia prac deweloperskich, np. o montaż podłóg oraz glazury. 

About RozaPiotrowska

Check Also

Jaki zestaw mebli ogrodowych dla 8 osób wybrać?

Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej dla większej rodziny nie jest dzisiaj problemem. Przydomowy ogród czy taras staną …

Najnowsze komentarze

No comments to show.
https://beesafe.pl/porady/podroz-do-wielkiej-brytanii-po-brexicie/ stitutionfair.org https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/