Home / Technologia / Czas na ferie!

Czas na ferie!

Już za chwilę w niektórych województwach w Polsce rozpoczną się ferie zimowe. Znaczna część osób wykorzystuje przerwę od nauki w szkole, organizując małe rodzinne wczasy. Z roku na rok coraz chętniej opuszczamy szare miasta i udajemy się w miejsca, gdzie możemy cieszyć się zimową aurą – w zaśnieżone  Alpy czy Tatry. Zanim spakujesz walizki i wyjedziesz do Włoch, na Słowację czy do Szwajcarii szusować na stokach, warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. W jaki sposób? Sprawdź!

Przezorny zawsze ubezpieczony

Niestety, każdy wyjazd wiąże się z pewnym ryzykiem. Wypadek samochodowy, złamanie nogi czy nagła choroba wymagająca hospitalizacji stają się znacznie poważniejszym problemem, kiedy przydarzą nam się nie w Polsce, a za granicą. Podczas wycieczki, w na której będziemy głównie uprawiać sport, ryzyko przykrej „niespodzianki” w postaci skręconej kostki czy urazu barku staje się jeszcze bardziej realne. Aby zminimalizować skutki nieszczęśliwych wypadków czy choroby, warto przed wyjazdem wykupić ubezpieczenie chroniące Ciebie i bliskich od momentu przekroczenia granicy, aż do chwili, kiedy znowu będziesz w Polsce.

Ile to kosztuje?

Wysokość składki, jaką musimy uregulować przed podróżą, uzależniona jest od wielu czynników – destynacji (osoby podróżujące poza granice Europy muszą liczyć się z wyższymi kosztami), zakresu ochrony, rodzaju transportu oraz formy wypoczynku. Warto mieć jednak świadomość, że wykupienie polisy na tygodniowy czy dwutygodniowy wyjazd to wydatek rzędu zaledwie kilkudziesięciu złotych. Aby przekonać się, jakie towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje najkorzystniejsze dla Ciebie warunki, warto odwiedzić stronę  mfind.pl. Aby poznać najlepsze i najbardziej korzystne cenowo oferty, wystarczy uzupełnić formularz i poczekać, aż system z setek ofert znajdzie optymalny wariant.

About RozaPiotrowska

Check Also

Nowoczesne metody podnoszenia kwalifikacji

Zmiana pracy to dzisiaj opcja nie tylko dla osób, które pragną polepszyć swoją sytuację finansową. …

Najnowsze komentarze

No comments to show.
7group.com https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/ yjazne-wnetrza.pl