Home / Technologia / Własna strona dla laików

Własna strona dla laików

Chcesz zacząć prowadzić bloga, na którym zaprezentujesz szerszej publiczności swoją twórczość? A może zakładasz swoją firmę i chcesz stworzyć w sieci profesjonalną wizytówkę swojej działalności? Wszystkim niedoświadczonym osobom stojącym przed wyzwaniem stworzenia strony www z pomocą przychodzi WordPress!

Najpopularniejszy CMSHosting WordPress

WordPress jest jednym z najbardziej przyjaznych systemów zarządzania treścią (CMS). Aby stworzyć atrakcyjną wizualnie, spójną i nowoczesną witrynę, nie musisz znać tajników PHP czy HTML. System jest skonstruowany w taki sposób, aby każdy, niezależnie od jego umiejętności, mógł samodzielnie go obsłużyć. Początkowo WordPress dedykowany był przede wszystkim blogerom. Jednak z czasem jego walory zaczęli dostrzegać również twórcy stron. Dzięki unowocześnieniu skryptu i jego rozbudowy WordPress stał się jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych platform do budowy stron www.

Zalety WordPressa

Dlaczego to właśnie hosting WordPress cieszy się tak dużą sympatią? Na jego popularność wpływa wiele czynników. Do najważniejszych z nich zaliczyć możemy czytelną i intuicyjną budowę, ogrom dostępnych szablonów graficznych, możliwość rozbudowywania strony dzięki licznym wtyczkom oraz brak opłaty za korzystanie z systemu CMS.

Problemy z zaawansowanymi funkcjami?

Aby w pełni odkryć potencjał WordPressa, wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarkę serwisu YouTube. W sieci znajdziesz ogrom materiałów instruktażowych, gdzie przybliżane są zaawansowane funkcje WordPressa. Cennym źródłem wiedzy są również fora internetowe zrzeszające czynnych użytkowników platformy.

Check Also

Wilgoć – wróg twoich produktów

Wilgoć to prawdziwa zmora wszystkich tych, którzy zajmują się produkcją, magazynowaniem lub transportem produktów wrażliwych …