Home / Dom i Wnętrze / Piękny ogród: inspiracje, które znajdziemy w naturze!

Piękny ogród: inspiracje, które znajdziemy w naturze!

Najlepsze miejsce na odpoczynek to nasz ogród – inspiracje na ciekawe aranżacje ogrodowe znajdziemy przede wszystkim w sieci, ale też w branżowych magazynach czy w propozycjach producentów mebli ogrodowych. Ogród daje nieskończenie wiele możliwości aranżacji, przez co każdy z nas może wykreować tę przestrzeń po swojemu.

Znajdź sposób na ogród – inspiracje meblami technorattanowymi

Piękny ogród inspiracje to przede wszystkim wygodne miejsce wypoczynkowe, w którym możemy spędzać czas wspólnie z rodziną, znajomymi czy też samotnie, z książką. Wystarczą odpowiednie meble oraz dodatki! Od kilku lat największym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe, których struktura jest doskonale zabezpieczona przed działaniem wilgoci, zmiennych warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Zewnętrzna plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina klasyczny rotang, stelaż wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo. Ogród inspiracje wypełniony meblami technorattanowymi stanie się idealnym miejscem do organizacji grilla, zabaw na świeżym powietrzu czy do podawania posiłków.

Jak zacienić miejsce wypoczynkowe?

Aby móc w pełni cieszyć się latem w ogrodzie powinniśmy pomyśleć o tym, jak skutecznie ochronić się przed promieniowaniem słonecznym. Współcześnie najchętniej wybieranym rozwiązaniem są parasole ogrodowe. Ogród inspiracje uzupełniony takim parasolem zyskuje na estetyce, a my sami możemy cieszyć się wypoczynkiem w komfortowym cieniu, nawet w najbardziej upalne dni.

Jak konstruowane są nowoczesne parasole ogrodowe? Ich stelaże wykonywane są z elementów aluminiowych malowanych proszkowo, na szczycie umieszcza się czaszę, której bok może sięgać nawet 4 metrów! Czasze parasola są odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach, w zależności od modelu.

Check Also

Okna dźwiękoszczelne – czy mogą podnieść jakość naszego życia?

Własne mieszkanie w mieście to prawdziwy powód do dumy – dzisiaj rośnie odsetek osób, które …